אנחנו רוצים לעבור את המסע הזה כי אנחנו רוצים
לחוש אהבה בטוחה, אנחנו רוצים זוגיות פנימית וחיצונית שגורמת לנו לחוש בטחון כל יום. שמאפשרת לנו לאזן גוף ונפש, זכרי ונקבי בתוכנו, וגם עם בני הזוג שלנו הנוכחיים או העתידיים.

4:20
למה שיבארי הוא תרגול באמון זוגי?
חשיפת עומק לנושא ב-ynet

על מסע ההיקשרות והדרך לאהבה בטוחה

אנחנו רוצים לעבור את המסע הזה כי אנחנו רוצים לחוש אהבה בטוחה, אנחנו רוצים זוגיות פנימית וחיצונית שגורמת לנו לחוש בטחון כל יום. שמאפשרת לנו לאזן גוף ונפש, זכרי ונקבי בתוכנו כמו גם עם בני הזוג שלנו הנוכחיים או העתידיים. ובעזרת הבטחון הפנימי הזה נוכל להפתח בקלות יותר למתנות שיש לחיים האלו להציע לנו כמו מיניות מיטיבה, התפתחות רוחנית וכל מסע אחר שבו אנחנו נדרשים לגייס את הכוחות שלנו לטובתנו. בשביל לעבור את זה אנחנו דווקא רוצים לחקור את המקומות הפחות מאוזנים בתוכנו ובנינו.

זהו מסע חניכה דרך ארבעת האלמנטים שבו ננוע יחד כשבט החל מהבטחון של האדמה דרך הזרימה של המים אל אש הקודש והחוכמה של האויר. אנחנו נחקור יחד הקשרות, אל אילו דפוסים אני נקשרת? איך האיכויות של כל אלמנט יכול לשמש אותי בחיים? ואיך מצד שני מפגש עם הצללים של אותם אלמנטים מאפשר לנו לזרוח את האור שלנו בעוצמה בעולם הזה?

 

WhatsApp Image 2023-09-26 at 19.08.45

למי זה מתאים?

☀️ זוגות ויחידים שרוצים לחקור ולהעמיק את האינטימיות האישית והזוגית שלהם במרחב מונחה ☀️ זוגות ויחידים שמרגישים שיש עוד כל כך הרבה כלים ללמוד על מנת להעשיר את החיים שלהם ☀️ זוגות ויחידים שהתשוקה ביניהם דעכה ורוצים להבעיר אותה מחדש ☀️ זוגות ויחידים שרוצים ללמוד עוד כלים לעבודה אנרגטית ופרקטית ☀️ זוגות ויחידים שאוהבים לצאת להרפתקאות ☀️ זוגות ויחידים שמחפשים חוויות חדשות, מרגשות ומפנקות

הצללים הנסתרים של האלמנטים

הצללים של האלמנטים השונים:
הצל של האדמה הוא עייפות, עצלנות וכבדות
הצל של המים הוא אובר רגשנות, תאוותנות
הצל של האוויר הוא פיזור במחשבה וחוסר יצרנות
הצל של האש הוא גאווה, קנאה, כעס ואגרסיביות

על ידי מפגש עם הצללים נרכוש כלים שיתמכו בנו לאזן את האיכויות הללו של האלמנטים

ובכך להבין את שיעור החיים שמבקש מאיתנו התרחבות תודעתית ✨

לפרטים המלאים והרשמה לסדנא עברו לדף האירוע